O REMS

 

REMS to niemiecka firma powstała na początku XX wieku. Od samego początku specjalizuje się w konstruowaniu i produkcji narzędzi oraz urządzeń do obróbki rur, ze szczególnym naciskiem na branżę sanitarną i grzewczą. Wraz z nieustannym postępem technicznym oferta firmy REMS wzbogaca się o coraz bardziej innowacyjne i nowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu od produkcji narzędzi ręcznych można było przejść do tworzenia wysokiej jakości maszyn i elektronarzędzi.

 

Produkty marki REMS od samego początku tworzone są z myślą o instalatorach i ich potrzebach, dlatego też stosuje się w nich najlepsze rozwiązania i ulepszenia. Dzięki takiemu podejściu narzędzia i maszyny REMS można stosować w każdych, nawet najtrudniej dostępnych miejscach, zarówno w warunkach warsztatowych, jak i przemysłowych oraz na budowie.

 

Decydując się na zakup sprzętu tej marki mogą mieć Państwo pewność, że posłuży on Państwu przez wiele lat, gdyż firma REMS kładzie szczególny nacisk na solidne wykonanie, niezawodne stosowanie, prostą i nieskomplikowaną obsługę oraz długą żywotność wytwarzanych produktów. Nic zatem dziwnego, że narzędzia i maszyny do obróbki są w czołówce pośród najlepszych w branży.

 

 

REMS to solidna firma z wieloletnimi tradycjami.