Prawo do odstąpienia od umowy

 

Klient, który zawarł umowę na odległość, ma możliwość odstąpienia od umowy i dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania (decyduje data nadania listu przewozowego).

Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest wcześniejsze poinformowanie sklepu o tym fakcie, następnie wypełnienie oraz dołączenie do paczki ze zwrotem dostępnego tutaj formularza.

Należy przy tym zaznaczyć, że sklep narzedzia-aldom.pl może się wstrzymać ze zwrotem płatności za towar do chwili otrzymania rzeczy z powrotem.

Zwrotowi podlega wartość oddawanego towaru oraz koszt związany z najtańszym spośród zawartych w ofercie sprzedawcy sposobów jego dostarczenia.

Klient natomiast ma obowiązek zwrócić zakupiony towar na adres wskazany przez sklep narzedzia-aldom.pl nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa Klient.

 

Towar należy zwrócić:

  • w stanie kompletnym (wraz z gwarancją, dokumentacją i akcesoriami dodatkowymi oraz dowodem zakupu),
  • w stanie niezmienionym (w zapieczętowanym opakowaniu). Zwracany towar nie może nosić znamion używania i nie może być w żaden sposób zniszczony. Jeżeli Klient zmniejszy wartość rzeczy niewłaściwie ją użytkując, zostanie obciążony dodatkowymi kosztami.

 

         

 Jednocześnie informujemy, iż paczki nadane do nas za pobraniem nie będą przyjmowane.